Zuzka

Něco o mně

Studuju mezinárodní vztahy a energetickou bezpečnost na Masarykově univerzitě, což mě momentálně baví. Ale nejenom školou je člověk živ, a tak mě nejčastěji najdete s batohem v přírodě, hlavně v horách, na skatuských akcích všeho druhu, na vodě, a také při tanci temperamentího flamenca v brněnské El Grupo Andaluz.

Sice nejsem přímo od Instruktorů Brno, ale k podobným akcím mám velmi blízko, protože se pohybuju mezi skauty, a to dokonce vodními. Vedu dívčí oddíl v Třebíči, pravidelně organizuju tábory, vodácké puťáky, výpravy i zážitkové programy pro malé i velké skauty.

Moje první Tvrz

Moje první Tvrz byla v roce 2010 a byl to opravdu nářez. Jaký je asi středověk jsem sice přibližně tušila, ale zažít to na vlastní kůži bylo absolutně nezapomenutelné. A splnil se mi sen, chodit celý den v dlouhých šatech kde se mi zamane a cajdat je po zemi:-)

Co se mi vybaví, když se řekne TVRZ

Prosté plynutí času spolu s vůní placek a čerstvé slámy. Bezstarostnost o okolní svět. Radost z maličkostí. Pohoda. Zábava. Výborné jídlo.

Co tam po mně zbylo

Zbyla po mně šindelová střecha na dřevníku, část doškové střechy nad kuchyní a hromada cihel. Co tam po mně naopak nezbylo, je nepraktická zídka na druhé straně zámku, spoustu odházených hromad harampádí i dřeva. Ty byly nemilosrdně zlikvidovány.